Anketa o zadovoljstvu pacientov 2024

Srednja medicinska sestra Tatjana Jagar, viš. med. sestra
Telefon 03 780 05 40 VES ORDINACIJSKI ČAS
Email amb.fijavz@zd-celje.si
Opombe Naročanje tudi OSEBNO v ordinacijskem času in po NAVADNI POŠTI na naslov: ZP Vojnik, Keršova 1 3212 Vojnik in Dobrna ZP Dobrna, Dobrna 5, 3204 Dobrna.

Diplomirana medicinska sestra Tatjana Škrinjar dipl. med. sestra
Telefon 03 780 05 43
Email tatjana.skrinjar@zd-celje.si

Za informacije o naročanju kliknite tukaj.

Pomembno obvestilo za obiskovalce ZP Dobrna

POMEMBNO OBVESTILO za obiskovalce ZP DOBRNA

Odsotnosti vašega izbranega osebnega zdravnika med letnimi dopusti ne bo mogoče povsem nadomestiti. Vljudno vas prosimo, da preverite, katere dneve je nadomeščanje zagotovljeno. Prav tako vas prosimo,  da  pravočasno uredite vse administrativne zadeve pri svojem zdravniku (naročanje receptov, napotnic, medicinsko tehničnih pripomočkov itd.) .

V času, ko v ZP Dobrna ne bo zdravnika lahko obravnavo, ki ne more počakati na naslednji dan, izjemoma opravite v dopoldanskem času v ZP Vojnik ((03)7800500), v popoldanskem času pa v ZD Celje ((03) 543 40 00), za pregled se morate obvezno predhodno naročiti.

V primeru nujnih stanj obiščite urgentni center Splošne bolnišnice Celje oz. pokličite telefonsko številko 112.

Vstop v ZP Dobrna  je do preklica še vedno mogoč le za naročene paciente. Naročite se lahko preko telefona, elektronske pošte ali osebno na triaži na vhodu.

Skladno z Odlokom o prenehanju veljavnosti Odloka o začasnih ukrepih za preprečevanje in obvladovanje okužb z nalezljivo boleznijo COVID-19 nošenje zaščitnih mask v zdravstvenih ustanovah ni več obvezno. Nošenje mask pa še vedno priporočamo starejšim osebam, kroničnim bolnikom in osebam z oslabljeno imunostjo. Maske ostajajo obvezne pri pacientih z znaki respiratornih okužb (kašljanje, kihanje, boleče grlo, zamašen nos, povišana telesna temperatura, izcedek iz nosu ali oči, glavobol, bolečine v mišicah).

Predstojnica OE ZP Vojnik in ZP Dobrna

Prim. Jana Govc Eržen, dr. med.

Pomembno obvestilo za starše

09. 04. 2024
Vljudno vabljeni v Zdravstveno postajo Vojnik na Dan odprtih vrat, ki se bo pričel s krajšim uradnim programom v sodelovanju z otroci vrtca Mavrica in učenci Osnovne šole Vojnik v sredo, 8. maja 2024, ob 11.uri.
02. 04. 2024
V zdravstvenem domu Celje odprta nova ginekološka ambulanta