NAROČANJE PACIENTOV, RECEPTOV IN DRUGE DOKUMENTACIJE

• osebno v ordinacijskem času ambulante
  • po telefonu

DOPOLDAN:
od 8.00 do 10.00 ure in od 12.00 do 14.00 ure
POPOLDAN: od 13.30 do 15.30 ure in od 17.30 do 19.30 ure

V vmesnem času je vklopljen telefonski odzivnik.

• preko e-naslova
  • po navadni pošti : Zdravstveni dom Celje, Gregorčičeva 5, 3000 Celje

Zdravila za dolgotrajno zdravljenje in medicinsko tehnični pripomočki se predpisujejo praviloma za tri mesece, zato vas prosimo, da vse recepte naročate skupaj, to je 1 x na 3 mesece!

NUJNI PRIMERI: vročina, bolečina, poslabšanja kroničnih bolezni, poškodbe, alergije… nastale zadnjih 24 ur.
Sprejemamo tudi nenaročene, vendar se v teh primerih zglasite na pregled:
v času DOPOLDANSKE AMBULANTE do 9.00 ure oz. v času POPOLDANSKE AMBULANTE do 15.00 ure.

HUDO PRIZADETI IN NAROČENI PACIENTI IMAJO VEDNO PREDNOST!

Kadar nadomeščamo za drugo ambulanto ali je zdravnik razpisan za dežurstvo na terenu, lahko pride zaradi narave dela do nepredvidljivih zamud pri delu ambulante, za kar se že v naprej opravičujemo in se zahvaljujemo za razumevanje.

Želimo, da bi omenjena organizacija dela v ambulantah pripomogla k večjemu zadovoljstvu pacientov, kakor tudi k bolj tekočemu in racionalnemu delu v ambulanti. Zato vas prosimo za razumevanje.

Število opredeljenih pacientov in procentualna obremenitev posamezne ambulante je objavljena na informacijah Zdravstvenega doma Celje in na spletni strani ZZZS.