NAROČANJE PACIENTOV, RECEPTOV IN DRUGE DOKUMENTACIJE

• po elektronski pošti (na posamezno ambulanto)
  • po telefonu (prilagojeno delovnemu času ambulante)
  • po navadni pošti: Zdravstveni dom Celje, Gregorčičeva 5, 3000 Celje
  • osebno v ordinacijskem času ambulante

Zdravila za dolgotrajno zdravljenje in medicinsko tehnični pripomočki se predpisujejo praviloma za tri mesece, zato vas prosimo, da vse recepte naročate skupaj, to je 1 x na 3 mesece!

NUJNI PRIMERI: Sprejemamo tudi akutno zbolele bolnike, po predhodnem dogovoru za termin pregleda.

Za urgentna stanja pa se obrnite na številko 112 oz. Urgentni center Celje.

HUDO PRIZADETI IN NAROČENI PACIENTI IMAJO VEDNO PREDNOST!

Kadar nadomeščamo za drugo ambulanto ali je zdravnik razpisan za dežurstvo na terenu, lahko pride zaradi narave dela do nepredvidljivih zamud pri delu ambulante, za kar se že v naprej opravičujemo in se zahvaljujemo za razumevanje.

Želimo, da bi omenjena organizacija dela v ambulantah pripomogla k večjemu zadovoljstvu pacientov, kakor tudi k bolj tekočemu in racionalnemu delu v ambulanti. Zato vas prosimo za razumevanje.

Število opredeljenih pacientov in procentualna obremenitev posamezne ambulante je objavljena na informacijah Zdravstvenega doma Celje in na spletni strani ZZZS.