Anketa o zadovoljstvu pacientov 2022

Gledališka 4, 3000 Celje

ORDINACIJSKI ČAS

Ponedeljek 15.00-20.00

Natančne informacije o možnostih zdravljenja lahko dobite osebno ali po telefonu v Centru.

Ob odsotnosti zdravnika nadomeščajo zdravniki iz Zdravstvenega doma Celje po razporedu.

V času, ko Center za preprečevanje in zdravljenje odvisnosti od prepovedanih drogCelje ne deluje, naj se bolniki, ki potrebujejo pomoč obrnejo na:

• izbranega osebnega zdravnika,
  • Urgentni center SB Celje,
  • psihiatrično službo v Psihiatrični bolnišnici Vojnik.

Zdravstveni dom Celje, 01. 08. 2022
Cepljenje proti covidu-19 je občanom na voljo na lokaciji Zdravstvenega doma Celje, Gregorčičeva 5. Vhod pri šolskem dispanzerju s strani parkirišča, prostori nekdanje Fizioterapije.
Zdravstveni dom Celje, 16. 06. 2022
Referenčna ambulanta je naziv za ambulanto družinske medicine z razširjenim timom zdravstvenega osebja: poleg zdravnika in medicinske sestre paciente referenčne ambulante spremlja tudi diplomirana medicinska sestra.