Anketa o zadovoljstvu pacientov 2022

Torek 06.00-07.30
Sreda 06.00-07.30
Četrtek 06.00-07.30

Ob odsotnosti Andreja Vilča, dr.med., spec. psihiater, ga nadomešča Dušan Lunder, dr.med., spec. psihiater iz Zdravstvenega doma Celje.

V času, ko CPZOPD Celje ne deluje, naj se bolniki, ki potrebujejo pomoč  obrnejo na:

• izbranega osebnega zdravnika,
  • Urgentni center SB Celje,
  • psihiatrično službo v Psihiatrični bolnišnici Vojnik.

Zdravstveni dom Celje, 01. 08. 2022
Cepljenje proti covidu-19 je občanom na voljo na lokaciji Zdravstvenega doma Celje, Gregorčičeva 5. Vhod pri šolskem dispanzerju s strani parkirišča, prostori nekdanje Fizioterapije.
Zdravstveni dom Celje, 16. 06. 2022
Referenčna ambulanta je naziv za ambulanto družinske medicine z razširjenim timom zdravstvenega osebja: poleg zdravnika in medicinske sestre paciente referenčne ambulante spremlja tudi diplomirana medicinska sestra.