Anketa o zadovoljstvu pacientov 2020

O možnostih zdravljenja nas pokličite ali obiščite v centru.
Telefon 03 490 02 28
  Pišite nam

Natančne informacije o možnostih zdravljenja lahko dobite osebno ali po telefonu v Centru.

Ob odsotnosti zdravnika nadomeščajo zdravniki iz Zdravstvenega doma Celje po razporedu.

V času, ko CPZOPD Celje ne deluje, naj se bolniki, ki potrebujejo pomoč obrnejo na:

• izbranega osebnega zdravnika,
  • Urgentni center SB Celje,
  • psihiatrično službo v Psihiatrični bolnišnici Vojnik.
AMBULANTA 1
Aleksandar M. Caran, dr. med., spec.
PSIHIATRIČNA AMBULANTA
Dušan Lunder, dr. med., spec. psihiatrije
AMBULANTA 2
Žan Podgoršek, dr. med.
TERAPEVTSKA AMBULANTA
Veronika Jazbec, prof.raz.pouka, terapevtka za obravnavo zasvojenosti

ZD Celje, ZP Štore, ZP Vojnik in Dobrna, 23. 03. 2020
Virus SARS-CoV-2 se nezadržno širi. Najbolj pomembno je, da se okuženi bolniki ne gibljejo prosto in brez zaščite po zdravstvenemu domu, saj s tem širijo okužbo. Zato morajo bolniki, ki niso ogroženi, obvezno ostati doma.
Zdravstveni dom Celje, 05. 03. 2020
Vsako leto drugi četrtek v marcu v Sloveniji in po vsem svetu potekajo aktivnosti ob svetovnem dnevu ledvic. Letošnja tema je »Zdravje ledvic za vse in povsod - od preprečevanja do zgodnjega odkrivanja in enakega dostopa do obravnave«. Namen je ozaveščanje ljudi, s čimer si želimo zaustaviti epidemijo kronične ledvične bolezni in zmanjšati njene posledice.