Anketa o zadovoljstvu pacientov 2020

O možnostih zdravljenja nas pokličite ali obiščite v centru.
Telefon 03 490 02 28
  Pišite nam

Natančne informacije o možnostih zdravljenja lahko dobite osebno ali po telefonu v Centru.

Ob odsotnosti zdravnika nadomeščajo zdravniki iz Zdravstvenega doma Celje po razporedu.

V času, ko CPZOPD Celje ne deluje, naj se bolniki, ki potrebujejo pomoč obrnejo na:

• izbranega osebnega zdravnika,
  • Urgentni center SB Celje,
  • psihiatrično službo v Psihiatrični bolnišnici Vojnik.
AMBULANTA 1
Aleksandar M. Caran, dr. med., spec.
PSIHIATRIČNA AMBULANTA
Dušan Lunder, dr. med., spec. psihiatrije
AMBULANTA 2
Žan Podgoršek, dr. med.
TERAPEVTSKA AMBULANTA
Veronika Jazbec, prof.raz.pouka, terapevtka za obravnavo zasvojenosti

Zdravstveni dom Celje, 15. 05. 2020
Prihod epidemije je bil za nas vse velika izredna situacija, kjer smo morali vsi zdravstveni delavci odreagirati odgovorno in premišljeno. Vendar v teh izrednih razmerah nismo bili sami...
Zdravstveni dom Celje, 12. 05. 2020
12. maj je dan vseh strokovnjakov zdravstvene in babiške nege, ki tokrat odmeva pod geslom: »Glas za vse in za zdravje po svetu«. Vsem izrekamo veliko zahvalo za požrtvovalno delo, za predanost in za vsakodnevno skrb, ki jo posvečate pacientom in sodelavcem.