Anketa o zadovoljstvu pacientov 2020

Predstojnica Svjetlana Divjak Knežević, dr. med., spec. pediatrije
Telefon 03 5434 447
  Pišite nam

Razvojna ambulanta z vključenim centrom za zgodnjo obravnavo je namenjena spremljanju in zgodnji obravnavi otrok z rizičnimi motnjami v razvoju, prav tako spremlja in obravnava mladostnike do 18. leta z različnimi težavami v razvoju.

V okviru razvojne ambulante s centrom za zgodnjo obravnavo v ZD Celje deluje strokovni tim, ki ga sestavljajo: zdravnica - pediatrinja, dipl. med. sestra, srednja med. sestra, fizioterapevtka s specialnimi znanji, delovna terapevtka s specialnimi znanji, logopedinja, socialna delavka, specialna pedagoginja in psihologinja.

Obravnave se začnejo s pregledom pri zdravniku za katerega je potrebna ustrezna napotnica osebnega zdravnika.

Napotnico dostavite osebno v ambulanto ali pošljete po pošti na naslov:

Zdravstveni dom Celje

Razvojna ambulanta

Gregorčičeva ulica 5

3000 Celje

Vabilo za pregled prejmete po pošti.

RAZVOJNA AMBULANTA 1
Svjetlana Divjak Knežević, dr. med., spec. pediatrije
RAZVOJNA AMBULANTA 2
Mirjana Maslar, dr. med., spec. pediatrije
NEVROFIZIOTERAPIJA
Delovna terapija
Psihologinje v razvojni ambulanti
SPECIALNA PEDAGOGINJA
Slađana Tomašević, prof.defektologije
SOCIALNA DELAVKA
Lidija Žižek, univ. dipl. soc. delavka
LOGOPEDINJA
Petra Žirovec, prof. specialne in rehabilitacijske pedagogike - logopedinja

Zdravstveni dom Celje, 20. 09. 2020
Vabilo za vse študente, bodoče zdravike in zobozdravike k oddaji vloge za pridobitev kadrovske štipendije.
Zdravstveni dom Celje, 06. 07. 2020
Pripravili smo pakete laboratorijskih preiskav, ki so prilagojeni glede na vaše zdravstveno stanje in z namenom odkrivanja določenih sprememb, ki vodijo do bolezenskih stanj.