Anketa o zadovoljstvu pacientov 2021

1. nadstropje | hodnik D | Dispanzer za žene - prva vrata levo

Spoštovani bodoči starši!

V okviru projekta »SKUPAJ ZA ZDRAVJE«, izvajamo priprave na porod in starševstvo po programu Nacionalnega inštituta za javno zdravje.

Udeležba na pripravah je brezplačna!

Odsotnost od delovišča: 28.06.- 02.07.2021

LOKACIJA:

Predavanja potekajo v 1. nadstropju ZD Celje, HODNIK D, Dispanzer za žene, prva vrata levo.

Vodja: Jožica Štraus, dipl. babica, IBCLC

II. INDIVIDUALNA SREČANJA ZA RIZIČNE SKUPINE ALI INDIVIDUALNA SREČANJA ZA PARTNERJE

Potekajo ob petekih: 8:30 – 12:30

III. SREČANJA ZA ŽE STARŠE  - NASVETI IN POGOVORI O DOJENČKU  (ta  srečanja potekajo po porodu):

1. SREČANJE V STAROSTI OTROKA 1,5 - 3 MESECEV

2. SREČANJE V STAROSTI OTROKA 4,5 6 MESECEV

3. SREČANJE V STAROSTI OTROKA 9 - 11 MESECEV

Vabljeni!

Zdravstveni dom Celje, 15. 06. 2021
Testiranje je občanom na voljo v Celju, in sicer v hali A Dvorane Golovec, Dečkova cesta 1, 3000 Celje.
Celjsko sejmišče, hala L, 11. 06. 2021
Brezplačno cepljenje proti Covidu-19 je občanom na voljo v Celju, in sicer v hali L na Celjskem sejmišču.