Začasno prenehanje delovanja antikoagulantne ambulante
Anketa o zadovoljstvu pacientov 2020

ORDINACIJSKI ČAS

Ponedeljek /
Torek /
Sreda /
Četrtek /
Petek /

NAROČANJE

Ambulantna sestra Sabina Gračner, zdravstveni tehnik
Telefon 03 5434 432
Email antikoagulantna.amb@zd-celje.si
Opombe V primeru težav (krvavitve) ali nepričakovane priprave na operativni poseg, se obrnite v antikoagulacijsko ambulanto v Splošni Bolnišnici Celje, z napotnico izbranega zdravnika.

Pomembno obvestilo o začasnem prehehanju delovanja antikoagulantne ambulante v ZD Celje

Vsem bolnikom se za neprijetnosti opravičujemo in vas prosimo za razumevanje. Okolne antikoagulantne ambulante so pripravljene pomagati do rešitve kadrovske problematike v naši ustanovi. Mi pa se na vso moč trudimo situacijo rešiti v najkrajšem možnem času.

ZD Celje, ZP Štore, ZP Vojnik in Dobrna, 23. 03. 2020
Virus SARS-CoV-2 se nezadržno širi. Najbolj pomembno je, da se okuženi bolniki ne gibljejo prosto in brez zaščite po zdravstvenemu domu, saj s tem širijo okužbo. Zato morajo bolniki, ki niso ogroženi, obvezno ostati doma.
Zdravstveni dom Celje, 05. 03. 2020
Vsako leto drugi četrtek v marcu v Sloveniji in po vsem svetu potekajo aktivnosti ob svetovnem dnevu ledvic. Letošnja tema je »Zdravje ledvic za vse in povsod - od preprečevanja do zgodnjega odkrivanja in enakega dostopa do obravnave«. Namen je ozaveščanje ljudi, s čimer si želimo zaustaviti epidemijo kronične ledvične bolezni in zmanjšati njene posledice.