Začeli z rekonstrukcijo stavbe Zdravstvenega doma Celje na Gregorčičevi 5

Spoštovani!

Potem ko je Mestna občina Celje v sredini septembra podpisala pogodbo s podjetjem Remont za rekonstrukcijo stavbe ZD Celje na Gregorčičevi ulici 5, so se v tem tednu že začela gradbena dela.

V sklopu investicije bomo na tej lokaciji ZD Celje preuredili del obstoječega objekta, na novo uredili večino ambulant ter med drugim vgradili tudi zunanje osebno dvigalo. Rekonstrukcija bo tako narejena v kletnih prostorih, pritličju ter prvem in drugem nadstropju. Skupna površina rekonstruiranih površin pa bo znašala kar 1.670 m2. Prenovitvena dela izvaja podjetje Remont iz Celja in bodo trajala do konca leta 2023.

V ZD Celje smo zelo zadovoljni, da se je prenova začela po predvidenem načrtu. Verjamem, da boste vsi zaposleni kot tudi naši uporabniki po končani rekonstrukciji zadovoljni s prenovo in posledično izboljšanjem delovnih pogojev za potrebe opravljanja zdravstvene dejavnosti. Že vnaprej se celotnemu kolektivu ZD Celje zahvaljujem za razumevanje in potrpežljivost v času prenove.

mag. Alenka Obrul, direktorica ZD Celje