Pogodbeni sodelavec
V ambulanti Dr. Zorana Zeljića, univ. dipl. psihologa, spec. klinične psihologije, smo dosegljivi za naročanje in informacije: osebno, po telefonu, e-naslovu in po pošti.
Anketa o zadovoljstvu pacientov 2020

2. nadstropje | Trakt F | Klinični psiholog

Ambulanta do nadalnjega zaprta

Spoštovani,

Kliničnopsihološka ambulanta  Zoran Zeljić, spec. klinične psihologije, bo zaradi trenutne situacije s KORONAVIROSOM

DO  NADALJNEGA  ZAPRTA.

Za naročanje na prvi pregled nam pošljite številko  e-napotnice na naslov zoran.zeljic@zd-celje.si in na domači naslov boste prejeli obvestilo o datumu obravnave, takoj ko bo to možno .

ODPADEJO tudi vsi že določeni termini v mesecu MARCU, o nadomestnih terminih vas bomo obvestili, takoj ko bo to mogoče.

Hvala za razumevanje!

Ordinacijski čas

Ponedeljek 10.30-18.30
Torek 08.00-16.00
Sreda 10.30-18.30
Četrtek 08.00-16.00
Petek 08.00-16.00

Odmor v dopoldanskem času 11.30-12.00
Odmor v popoldanskem času 14.00-14.30

ZD Celje, ZP Štore, ZP Vojnik in Dobrna, 23. 03. 2020
Virus SARS-CoV-2 se nezadržno širi. Najbolj pomembno je, da se okuženi bolniki ne gibljejo prosto in brez zaščite po zdravstvenemu domu, saj s tem širijo okužbo. Zato morajo bolniki, ki niso ogroženi, obvezno ostati doma.
Zdravstveni dom Celje, 05. 03. 2020
Vsako leto drugi četrtek v marcu v Sloveniji in po vsem svetu potekajo aktivnosti ob svetovnem dnevu ledvic. Letošnja tema je »Zdravje ledvic za vse in povsod - od preprečevanja do zgodnjega odkrivanja in enakega dostopa do obravnave«. Namen je ozaveščanje ljudi, s čimer si želimo zaustaviti epidemijo kronične ledvične bolezni in zmanjšati njene posledice.