VABILO

NA DAN ODPRTIH VRAT

Celje, 26. 3. 2024

Spoštovani!

Vljudno vabljeni v Zdravstveno postajo Vojnik na Dan odprtih vrat, ki se bo pričel s krajšim uradnim programom v sodelovanju z otroci vrtca Mavrica in učenci Osnovne šole Vojnik v sredo, 8. maja 2024, ob 11.uri.

!

Dan odprtih vrat pripravljajmo v ZP Vojnik za širšo javnost. Spoznajte delo zdravstvenih strokovnjakov in se udeležite različnih predstavitev, na katerih boste lahko aktivno sodelovali. Na voljo bodo brezplačne meritve, poleg tega pa boste izvedeli več o delavnicah, ki so na voljo v Centru za krepitev zdravja. Namen tega dogodka je seznaniti uporabnike ZP Vojnik z delom in dodatnimi brezplačnimi aktivnostmi za povečanje kakovosti življenja, ki so jim na voljo, ter jim predstaviti zdravstveno ustanovo na zanimiv in poučen način.

V okviru dneva odprtih vrat smo pripravili pester program:

• meritve krvnega sladkorja in tlaka,
  • predstavitev Centra za krepitev zdravja,
  • ogled reševalnega vozila in prikaz temeljnih postopkov oživljanja z uporabo defibrilatorja,
  • test hoje in
  • meritve telesne sestave.

Pridružite se nam in pobliže spoznajte delovanje in aktivnosti Zdravstvene postaje Vojnik.

Veselimo se vašega obiska!