Obvezno hitro testiranje na okužbo z novim koronavirusom

ZD Celje organizira obvezno hitro testiranje na okužbo z novim koronavirusom.

URNIK tedenskega hitrega testiranja v Dvorani Zlatorog (glavni vhod):

• Ponedeljek: 8.00 - 11.00
  • Torek: ni testiranja
  • Sreda: 8.00 - 11.00
  • Četrtek: ni testiranja
  • Petek: 8.00 - 11.00

Hitro testiranje proti COVID-19 je možno samo ob dokazilu osebnega dokumenta s fotografijo  in kartico zdravstvenega zavarovanja. V primeru, da oseba nima s seboj zahtevanih dokumentov, hitro testiranje ni možno.

OBVEZNA DOKAZILA: osebni dokument s sliko, KZZ in potrdilo delodajalca.

Cena testiranja je 9,50 EUR - brezplačno testiranje NI več na voljo.

Brezplačno potrdilo se prejme samo ob predhodni najavi zdravstvenemu osebju.

Na praznične dni testiranja ne izvajamo.
Urnik testiranja se lahko v primeru nepredvidljivih okoliščin spremeni brez predhodne najave.

Osebe prejmejo SMS sporočilo.

ZD Celje organizira hitro testiranje na okužbo z novim koronavirusom po ceni 9,50 eur, ki velja za vse od 23.8.2021 naprej.

V kolikor potrebujete rezultat testiranja v tiskani verziji, opomnite osebje, da vam ga izda brezplačno.

Potrdilo si lahko posameznik natisne v programu eZdravje.

Morebitne spremembe ter nadaljnji potek testiranj bodo ažurno objavljeni na spletni strani ZD Celje (www.zd-celje.si).

Občani morajo s sabo prinesti osebni dokument in kartico zdravstvenega zavarovanja. Vse, ki se bodo odločili za hitro testiranje, prosimo, naj v primeru gneče med čakanjem ohranjajo medsebojno razdaljo in nosijo masko. Vse ostale podatke, povezane s testiranjem in rezultati testa, bodo občani dobili na mestu testiranja.

Pomembno: testiranje je namenjeno iskanju morebitnih okuženih med na videz zdravo populacijo.

Zato tisti, ki imajo kakršne koli, tudi blage znake bolezni, naj na testiranje s hitrimi testi ne hodijo, ampak se samoizolirajo ter kontaktirajo svojega izbranega osebnega zdravnika. Le ta jih bo napotil na testiranje z metodo PCR.