Obveščamo vas, da se cepljenje proti sezonski gripi izvaja v pritličju Zdravstvenega doma od ponedeljka do petka od 8.00 – 12.00.

Cena cepljenja:

• ZA ODRASLE IN OTROKE OD 6 MESECEV IN VEČ (SAMOPLAČNIKI) = 14 €
  • cepljenje ZA KRONIČNE BOLNIKE, NOSEČNICE, OSEBE STAREJŠE OD 65 LET IN IZREDNO DEBELE ITM > 40 = BREZPLAČNO (krije ZZZS) – pacienti, ki nimajo izbranega osebnega zdravnika V ZD Celje, morajo imeti s seboj potrdilo o kronični bolezni.

Cepljenje je priporočljivo za vse, ki se želijo zaščititi proti gripi. S cepivom proti gripi se ne smejo cepiti osebe, ki so imele hudo alergijsko reakcijo po predhodnem cepljenju s tem cepivom ali imajo alergijo na katero od sestavin cepiva oziroma so alergične na kokošja jajca. Cepljenje je potrebno odložiti pri osebah, ki so akutno zbolele in imajo povišano telesno temperaturo.